РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «3 місяці безкоштовно*»

 1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ 

1.1. Потенційні користувачі (нові Абоненти) м. Львів, які з 1 лютого 2018 року звернулись у  ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатись послугою доступу до Інтернету та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3). 

2. СУТЬ АКЦІЇ 

2.1.  Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на діючи безлімітні тарифні плани, додатково вводиться спеціальна акційна пропозиція, що передбачає користування послугами ТОВ «ФРІНЕТ» протягом 3 (трьох) місяців зі знижкою 99,9999%. Знижка нараховується за кожний четвертий місяць з моменту підключення протягом одного календарного року з дати підключення.

2.2. Вартість підключення до акційного тарифного плану становить 1 (одна) грн. (з ПДВ) з обов’язковим внесенням авансового платежу у розмірі одної абонентної плати за обраним тарифним планом.

2.3. Мінімальний строк дії обраного тарифного плану за акційною пропозицією та користування послугами Абонентом становить 12 (дванадцять) місяців.

2.4. Абоненти, що обрали підключення за умовами акції, не мають права зміни обраного тарифного плану на будь-який інший протягом 12 місяців з дати підключення.

 3.  ВИНЯТКИ 

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору. 

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці. 

3.3. Акція не поширюється на Абонентів в приватному секторі. 

3.4. Умови акції не розповсюджуються на Абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців.

 

* Під безкоштовним користуванням послугою Інтернет розуміється користування зі знижкою 99,9999%.