Регламент

проведення акції «Перехід» 

1. Цільова група проведення   

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), які з 01 лютого 2018 року звернулися до Коростишівського центру обслуговування абонентів ТОВ «ФРІНЕТ» з метою підключення до мережі Інтернет та не підпадають під Винятки, відповідно до Розділу 3 цього Регламенту.

2. Суть акції

- акція «Перехід» дійсна для фізичних осіб, які мають в місці підключення телекомунікаційної послуги з доступу до Інтернет наявний фрагмент абонентської лінії для підключення послуги з доступу до Інтернет;

- вартість підключення до мережі ТОВ «ФРІНЕТ» для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції «Перехід», становить 1 грн. з ПДВ з внесенням авансового платежу в розмірі однієї абонентної плати згідно обраного тарифного плану;

- для абонентів, що підключаються за умовами акції «Перехід» вводяться спеціальні акційні безлімітні тарифні плани, що передбачають користування послугами ТОВ «ФРІНЕТ» без нарахування абонентної плати на протязі двох місяців з моменту підключення:

Акційний «Безлімітний 20 Мбіт/с» Перехід

Акційний «Безлімітний 35 Мбіт/с» Перехід

Акційний «Безлімітний 50 Мбіт/с» Перехід

- після закінчення терміну користування послугами на акційних умовах абоненти, що підключились за умовами акції «Перехід», переводяться на стандартні тарифні плани з тарифікацією на загальних умовах;

- для участі в акції «Перехід» обов’язковим є надання копій документів, що підтверджують право користування споживача наявним абонентським вводом, який забезпечує підключення послуги доступу до мережі Інтернет. 

3. Винятки 

- акційними умовами не можуть скористатися абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору. 

- акційними умовами не можуть скористатися абоненти приватного сектора. 

- акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці. 

- умови акції не розповсюджуються на абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців.