РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «Перехід - півроку без абонплати*»

1.   ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), які з 01 лютого 2018 року звернулися до Деснянського ЦОА, Дарницького ЦОА, Бобровицького ЦОА, Бердичівського ЦОА,  Броварського ЦОА, Мелітопільської філії, Житомирської філії, Івано-Франківської філії  ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатись послугою доступу до Інтернету та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3).

2.   СУТЬ АКЦІЇ 

2.1.  Акція «Перехід - півроку без абонплати*» дійсна для фізичних осіб, які мають в місці підключення телекомунікаційної послуги з доступу до Інтернет наявний фрагмент абонентської лінії для підключення послуги з доступу до Інтернет.

2.2. Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на слідуючі безлімітні тарифні плани:

Тарифні плани Деснянський ЦОА, Дарницький ЦОА, Броварський ЦОА

Акційний «Безлімітний 50 Мбіт/с»
Акційний «Безлімітний 100 Мбіт/с»

Тарифні плани Бобровицький ЦОА

Акційний «Безлімітний 10 Мбіт/с»
Акційний «Безлімітний 20 Мбіт/с»
Акційний «Безлімітний 40 Мбіт/с»
 

Тарифні плани Мелітопільська філія

Акційний «Безлімітний 60 Мбіт/с»
Акційний «Безлімітний 100 Мбіт/с»

Тарифні плани Бердичівський ЦОА

Акційний «Безлімітний 100 Мбіт/с»

Тарифні плани Житомирська філія

Акційний «Безлімітний 60 Мбіт/с»
Акційний «Безлімітний 100 Мбіт/с»

Тарифні плани Івано-Франківська філія

Акційний «Безлімітний 70 Мбіт/с»
Акційний «Безлімітний 100 Мбіт/с»

додатково вводиться спеціальна акційна пропозиція, що передбачає користування акційним тарифним планом протягом 6 (шести) місяців зі знижкою 99,9999% (в порівнянні з діючими тарифними планами). Знижка нараховується за кожний другий місяць з моменту підключення протягом одного календарного року з дати підключення.

2.3. Для участі в акції «Перехід  - півроку без абонплати*» обов’язковим є надання копій документів, що підтверджують право користування споживача наявним абонентським вводом, який забезпечує підключення послуги доступу до мережі Інтернет.

2.4. Вартість підключення до мережі ТОВ «ФРІНЕТ» для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції «Перехід - півроку без абонплати*», становить 1 грн. з ПДВ з внесенням авансового платежу в розмірі однієї абонентської плати згідно обраного тарифного плану.

2.5. Мінімальний строк дії вибраного тарифного плану становить 12 (дванадцять) місяців. Після закінчення терміну користування послугами на акційних умовах абоненти, що підключились за умовами акції «Перехід - півроку без абонплати*» переводяться на стандартні тарифні плани з тарифікацією на загальних умовах.

3. ВИНЯТКИ

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи, VIP-абоненты та фізичні особи-підприємці.

3.3. Акція не поширюється на абонентів в приватному секторі.

3.4. Умови акції не розповсюджуються на абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 6-ти календарних місяців.

 

* Під безкоштовним користуванням послугою Інтернет або користуванням послугою Інтернет без абонплати розуміється користування зі знижкою 99,9999%.