РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «Інтернет + Кіно і ТБ»

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ 

1.1. Потенційні користувачі (нові та існуючі абоненти), що проживають в м. Київ та Київський області, які з 12 травня 2016 року звернулись у  ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб підключитись на тарифний план      «Інтернет + Кіно і ТБ» та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3). 

2. СУТЬ АКЦІЇ 

2.1. Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на діючі безлімітні тарифні плани «Інтернет + Кіно і ТБ» - 20 Мбіт/с + Оптимальний - 110 грн.,                   (для абонентів  багатоквартирних будинків) та «Інтернет + Кіно і ТБ» - 20 Мбіт/с + Оптимальний» - 160 грн., (для абонентів приватного сектору), додатково вводиться спеціальна акційна пропозиція, за умовами якої розмір абонентної плати у зазначених вище тарифних планах протягом шести місяців з моменту      підключення або переходу встановлюється наступним чином: «Інтернет + Кіно і ТБ» -20 Мбіт/с +           Оптимальний - 85 грн., (для абонентів  багатоквартирних будинків) та «Інтернет + Кіно і ТБ» - 20 Мбіт/с + Оптимальний - 130 грн., (для абонентів приватного сектору)

2.2. Вартість підключення до акційного тарифного плану для нових абонентів багатоквартирних будинків становить 1 (одна) грн. (з ПДВ) з обов’язковим внесенням авансового платежу у розмірі одної абонентної плати за обраним тарифним планом.

2.3. Вартість підключення до акційного тарифного плану для нових абонентів приватного сектору         визначається в індивідуальному порядку з обов’язковим внесенням авансового платежу у розмірі одної абонентної плати за обраним тарифним планом.

2.4 Вартість підключення до акційних тарифних планів для існуючих абонентів становить 0 грн., з обов’язковим внесенням авансового платежу у розмірі одної абонентної плати за обраним тарифним     планом.

2.5. Абонент має право змінити тарифний план на будь-який інший, після подачі відповідної заяви на    зміну тарифного плану.

3. ВИНЯТКИ 

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.