РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

«Стань 6000-м абонентом та отримай рік Інтернету у подарунок*!» 

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА УЧАСНИКІВ АКЦІЇ

Потенційні користувачі (нові абоненти), які в період з 01 вересня  по 30 вересня 2016 року звернулись до Львівської філії ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатися послугою доступу до мережі Інтернет та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3).

2. СУТЬ АКЦІЇ

Для участі в акції необхідно в термін дії акції з 01 вересня по 30 вересня 2016 року залишити заявку на підключення до доступу мережі  Інтернет  у Львівській філії ТОВ «ФРІНЕТ».

Абонент, який стає  6000-м користувачем послугами  ТОВ «ФРІНЕТ»  у Львівській філії, отримує змогу протягом одного календарного року користуватися доступом до мережі Інтернет за акційним тарифним планом:

Швидкість

доступу до

UA-IX

Швидкість доступу до закордонного сегменту мережі Інтернет

Швидкість доступу до закордонного сегменту мережі Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00)

Щомісячна

абонентська плата          (з ПДВ)

до 100 Мбіт/с

до 100 Мбіт/с

до 100 Мбіт/с

0,01 грн.

Після закінчення строку дії акційного тарифного плану абонент автоматично переводиться на тарифний план, що вказаний в Заяві про приєдання до Договору (Додаток 1 до публічного Договору про надання телекомунікаційних послуг).

Після підведення підсумків акції,  інформація про абонента, який став 6000-м користувачем  ТОВ «ФРІНЕТ» у Львівській філії, публікується на офіціальному сайті оператора www.o3.ua  в розділі Новини, а також в офіціальних  співтовариствах  в соціальних мережах. Беручи участь в акції, кожен новий абонент тим самим підтверджує надання згоди ТОВ «ФРІНЕТ»  на обробку, використання, поширення своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». 

3. ВИНЯТКИ

В акції не можуть прийняти участь юридичні особи та фізичні особи –підприємці.

Абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

*Під словом «подарунок»  мається на увазі надання послуги доступу до мережі  Інтернет за спеціальними умовами – 0,01 грн.