РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «Бонус за підключення» 

1.   ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові Абоненти), у приватному секторі, які в період з 01 лютого 2018 року звернулись до  ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатись послугою доступу до мережі Інтернет, та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3). 

2.   СУТЬ АКЦІЇ 

2.1. Для потенційного користувача, що вказаний у Розділі 1, в період проведення акції передбачено нарахування 300 бонусів на окремих бонусний рахунок.

2.2. Один бонус дорівнює 1 грн. та може бути використаний на оплату основних та додаткових послуг ТОВ «ФРІНЕТ» шляхом встановлення знижки в розмірі використовуваних бонусів. Нарахування бонусів не є доходом для абонентів. Бонуси не конвертуються в грошові кошти та не підлягають поверненню в грошовому вигляді. 

3. ВИНЯТКИ 

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору. 

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи, фізичні особи-підприємці, абоненти м. Житомир, м. Черняхов, м. Шепетівка, м. Староконстантинів,  приватного сектору с. Марківці, с. Рудьківка, с. Ярославка, с. Вороньки, ст. Басань, с. Рози Люксембург, с. Червоний  Под, с. Трудолюбовка, с. Водяне, с. Свистунова; Іванофранкська обл.: Підпечери, с. Узин, Добровляни; Київська обл.: смт Макарів та Макарівський р-н, с. Димер, с. Золоче-2, приватний сектор м. Києва: Конча Заспа, Печерська Гірка, Чорна Гора.

3.3. Умови акції не розповсюджуються на Абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців.