Швидкісний Інтернет у приватний будинок

 

Тариф

"F - 100"

"F - 1000"*

Швидкість доступу до мережі Інтернетдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с *
Абонентська плата (в місяць)

125 грн на 6 міс*

250 грн

150 грн на 6 міс*

300 грн

 

Регламент проведення акції «Знижка на тариф 50%»

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу продажів компанії: 0 800 600 801

 

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.

Переваги інтернет провайдера FREENET

Компанія FREENET піклується про своїх клієнтів і робить все можливе для підвищення зручності користування послугами.

Зателефонуйте в наш Call-центр абозалиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Шановний абонент!
  Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2023 року змінюється вартість послуги доступу до мережі Інтернет для діючих абонентів ТОВ «ФРІНЕТ», які мешкають у приватному секторі та входять до зони обслуговування Києва та Київської області.
  Усвідомлюючи всю складність ситуації в Україні сьогодні, пов'язану з повномасштабним вторгненням росії на територію нашої суверенної держави, просимо Вас з розумінням поставитися до зміни вартості послуг. Протягом тривалого часу ми не змінювали вартість своїх тарифів бо розуміли наскільки важливим є зв’язок з рідними і близькими. Компанія докладала максимум зусиль для того щоб в найкоротші терміни відновлювати мережу пошкоджену у наслідок активних бойових дій, а також суттєво модернізувала та збільшила автономність роботи мережі.
  Зміна тарифних планів зумовлена суттєвою інфляцією, що призвела до збільшення логістичних витрат, зростання вартості обладнання та матеріалів.
Це вимушений крок, без зміни цін надалі стає неможливою підтримка високої якості надання послуг та своєчасне проведення аварійно-відновлювальних робіт. Сподіваємося на Ваше розуміння.
  Ознайомитись з новим тарифним планом ви можете у Особистому кабінеті. У випадку необхідності Ви можете поновити пароль для доступу в Особистий кабінет за Вашим номером договору.
  За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном у контакт центр компанії 0 800 60 80 88 або в чат бот: https://bot.o3.ua/

Свіжі новини

Чат бот ФРІНЕТ
27.06.2024 Залишайтеся з нами на зв'язку!

Користуйтеся ЧАТ-БОТом

Припинення надання послуг «Поштова скринька» ФРІНЕТ
03.06.2024 Припинення надання послуг «Поштова скринька»

З 01 липня 2024 року буде припинено подальше надання послуг...

Підключайте за вигідними тарифами у Києві

Якісний домашній Інтернет у приватному секторі Києва — це чудова можливість весело організувати дозвілля, завжди бути в курсі всіх подій та відмінно виконувати віддалену роботу. Однак, щоб мати стабільний доступ до Мережі, варто замовити послугу в перевіреного провайдера. FREENET — надійна компанія, яка може провести Інтернет у приватний будинок у Києві. Ми пропонуємо якісну послугу, ціна якої оптимальна. Клієнтам для підключення варто лише обрати необхідний тариф та оформити заявку.

Також наша компанія надає додаткові послуги. До прикладу, підключення ТБ-сервісу MEGOGO в Україні. Обравши цю послугу, ви отримаєте доступ до понад 200 каналів із трансляціями в гарній якості. Перегляд можливий на смартфоні, Smart TV, планшеті, комп'ютері.

Також у кожного клієнта є можливість підключити O3TV або увімкнути антивірусне програмне забезпечення. Наші менеджери допоможуть вам оформити заявку, підібрати оптимальний тариф. Вони роз'яснять особливості підведення Інтернету до приватного будинку Києва.

Інтернет у приватний сектор Києва — надійність та безпека підключення

Фахівці нашої компанії використовують сучасне обладнання, кабель високої якості. Вони постійно тестують технічне забезпечення, щоб зробити все можливе для комфорту наших клієнтів. Ви будете задоволені швидкістю доступу до Мережі.

Завдяки використанню інноваційних технологій усі процеси надійно захищені. Кожен наш абонент зможе користуватись Інтернетом для дому в Києві в повному обсязі: спілкуватись із друзями, переглядати фільми або слухати музику. Відтепер ви зможете виконувати надскладні завдання вчасно, завдяки тому, що під'єднали Інтернет для дому у Києві від «ФРІНЕТ».

Підключіть Інтернет у приватному секторі Києва за вигідними тарифами

Щоб подати заявку на підключення онлайн, зайдіть на наш сайт та перегляньте тарифи, їхню вартість, особливості підключення Інтернету у приватному секторі Києва. Максимальна швидкість — 1 000 Мбіт в секунду, це оптимальний варіант для вирішення будь-яких завдань.

Оформити заявку легко, для цього необхідно заповнити спеціальну форму, яка є на сайті компанії. У ній необхідно вказати такі дані:

  • Прізвище та ім’я.
  • Місце проживання (адресу).
  • Контактний телефон.

Після оформлення заявки необхідно дочекатись дзвінка від наших консультантів, які обов’язково зв'яжуться з вами для уточнення нюансів, проінформують про терміни проведення робіт, допоможуть вибрати тариф. Замовивши Інтернет для дому в Києві від перевіреного провайдера «ФРІНЕТ», ви обов’язково залишитесь задоволеними.