Замовити дзвінок

 

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.

Переваги інтернет провайдера FREENET

Компанія FREENET піклується про своїх клієнтів і робить все можливе для підвищення зручності користування послугами.

Зателефонуйте в наш Call-центр абозалиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Шановний абонент!
  Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2023 року змінюється вартість послуги доступу до мережі Інтернет для діючих абонентів ТОВ «ФРІНЕТ», які мешкають у приватному секторі та входять до зони обслуговування Києва та Київської області.
  Усвідомлюючи всю складність ситуації в Україні сьогодні, пов'язану з повномасштабним вторгненням росії на територію нашої суверенної держави, просимо Вас з розумінням поставитися до зміни вартості послуг. Протягом тривалого часу ми не змінювали вартість своїх тарифів бо розуміли наскільки важливим є зв’язок з рідними і близькими. Компанія докладала максимум зусиль для того щоб в найкоротші терміни відновлювати мережу пошкоджену у наслідок активних бойових дій, а також суттєво модернізувала та збільшила автономність роботи мережі.
  Зміна тарифних планів зумовлена суттєвою інфляцією, що призвела до збільшення логістичних витрат, зростання вартості обладнання та матеріалів.
Це вимушений крок, без зміни цін надалі стає неможливою підтримка високої якості надання послуг та своєчасне проведення аварійно-відновлювальних робіт. Сподіваємося на Ваше розуміння.
  Ознайомитись з новим тарифним планом ви можете у Особистому кабінеті. У випадку необхідності Ви можете поновити пароль для доступу в Особистий кабінет за Вашим номером договору.
  За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном у контакт центр компанії (050) 538-12-38, (068) 538-12-38 або в чат бот: https://bot.o3.ua/

Поточні акції

Безперебійний доступ до Всесвітньої мережі є одним з ключових моментів комфорту. Однак якщо підключення багатоповерхових кварталів великих міст проблемою не було, то завести інтернет в приватний будинок до недавніх пір було непростим завданням навіть для Києва.

Особливо необхідна сьогодні стабільність виходу в онлайн селу для комфортного життя сільського населення та економічного розвитку сучасного села. Далеко не кожен провайдер прагнув протягнути якісні швидкісні лінії, щоб бажаючі могли підключити інтернет в приватний будинок або на дачі за межею міста.

Були доступні лише такі технології як застарілий низькошвидкісний нестабільний ADSL-доступ через телефонну лінію (з колосальними рахунками за стаціонарний телефон), мобільний 3G варіант (якщо «ловить» зв'язок відповідного оператора, втім, добового пакета мегабайтів не вистачало для покриття потреб), дорогий спосіб - супутниковий доступ.

Іншим шляхом розвивається провайдер ФРІНЕТ, з яким не потрібно ламати голову над тим, як провести інтернет в приватний будинок за межами багатоповерхових кварталів Києва.

Як провести інтернет в приватному будинку
Від бажання обзавестися надійним швидкісним вигідним домашнім інтернетом в приватному секторі до його втілення в життя потрібна всього одна заявка для ФРІНЕТ.

Провести швидкісний інтернет в приватний будинок міста Київ можна, зробивши всього кілька кроків:

· Перевіривши можливість підключення за адресою на сайті.

· Заповнивши невелику анкету-заявку.

· Вибравши тариф і, при необхідності, замовивши необхідне обладнання, наприклад, WI-FI роутер бездротового доступу.

Також можна вибрати зручний спосіб зв'язку: зателефонувати оператору компанії або звернутися до цілодобового контакт центру: онлайн чат, додаток "Мій Фрінет", бот-канали. Якщо лінії протягнуті, то підключення визначеного району / об'єкту не відніме більше доби.

Переваги пропозиції компанії ФРІНЕТ для приватного сектору

З компанією ФРІНЕТ можна отримати стабільний доступ до онлайн-світу, замовити підключення і настройку інтерактивного телебачення, отримати зовнішню IP-адресу, провести інтерактивне ТБ. Доступні різні пакети і тарифи на вибір.

Пропонований інтернет в приватному секторі (Київ, села за межею міста) - це послуга швидкісного доступу по оптоволоконним лініям (тарифи до 1 Гбіт/с), павутина яких постійно шириться, можливість підключення інтерактивного ТВ через інтернет-лінію, кілька вигідних пакетних тарифів, а також цілодобова технічна абонентська підтримка.