Чи набере хід Шахтар? «Шахтар Рома» 1/8 Ліги чемпіонів

 

 

   21 лютого, о 21:45, в розділі Футбол інтерактивного телебачення OLL.TV відбудеться LIVE трансляція поєдинку 1/8 Ліги чемпіонів Шахтар - Рома.

  Історія особистих зустрічей команд нараховує 4 матчі, 3 з яких завершилися перемогою Шахтаря. Зустрічі гірників з римлянами завжди відрізнялися високою результативністю – в середньому більше 3 м'ячів в кожному матчі. Перевагою Роми буде ігровий тонус – на відміну від Шахтаря команда не йшла на «зимові канікули» і провела в підготовці до 1/8 ЛЧ більше 11 поєдинків в чемпіонаті.

  Чи зуміють підопічні Фонсеки завоювати гандикап в домашньому матчі і «набрати хід» до поєдинку-відповіді? Дивіться LIVE в HD разом з OLL.TV!

 

Вирішальний бій за путівку: «Динамо АЕК» 1/16 Ліги Європи

 

 

   22 лютого, о 20:00, в розділі Футбол інтерактивного телебачення OLL.TV відбудеться LIVE трансляція матчу-відповіді 1/16 Ліги Європи Динамо АЕК.

  У першому матчі Динамо вдалося забити швидкий гол, але на жаль, під завісу матчу кияни втратили перевагу . На думку букмекерів, Динамо явний фаворит поєдинку і головний претендент на прохід в стадію 1/8 ЛЄ. Тримати в напрузі АЕК та розганяти контратаки Динамо допоможуть заповнені домашні трибуни НСК Олімпійський. АЕК виконує роль наздоганяючого – йому необхідно йти в атаку, оголивши тили для швидких контратак Динамо. Головні задачі киян – уважна гра в захисті та максимальна реалізація у контратаках.

  Чи зуміють кияни реалізувати свою перевагу і отримати заповітну путівку в 1/8 Ліги Європи? Дивіться разом з OLL.TV!