Римське випробування киян: «Лаціо Динамо» 1/8 Ліги Європи

8 березня, о 22:05, в розділі Футбол інтернет-телебачення OLL.TV відбудеться LIVE трансляція матчу 1/8 Ліги Європи Лаціо Динамо.

Киянам традиційно не щастить з італійськими клубами зустрічі з Ювентусом, Інтером, Ромою та Фіорентиною часто завершували шлях Динамо в єврокубках. Останнього разу з Лаціо Динамо зустрічалося майже 20 років тому, програвши римлянам за сумою двох матчів 3:1. Римляни на одному диханні виграли групу Ліги Європи, а у 1/16 фіналу впевнено подолали Стяуа. У свою чергу, підопічні Хацкевица зараз відверто не в кращій формі. Спад видно як у єврокубках дві нервові нічиї з АЕК, так і в чемпіонаті України непроста перемога у Олімпіка, програш Вересу і вольова перемога в овертаймі над Зорею.

Чи зуміє Динамо зібрати волю в кулак і з гідністю пройти римське випробування? Дивіться разом з інтернет-телебаченням OLL.TV!

Чи впорається Париж без Неймара? «ПСЖ – Реал Мадрид» 1/8 Ліги чемпіонів

6 березня, о 21:45, в розділі Футбол інтернет-телебачення OLL.TV відбудеться LIVE трансляція матчу-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів ПСЖ Реал Мадрид.

Перший поєдинок в Мадриді завершився з рахунком 3:1 на користь вершкових. Крім рахунку першого матчу не додає оптимізму парижанам і травма одного з лідерів команди - Неймара. Експерти та букмекери вважають фаворитом матчу-відповіді ПСЖ, але вихід в чвертьфінал за сумою матчів на стороні королівського клубу. Реал дуже досвідчена команда і вміє утримувати здобуту перевагу, тому парижанам буде не просто пробратися до штрафного майданчика підопічних Зідана навіть за підтримки домашніх трибун.

Хто з футбольних грандів пройде до чвертьфіналу ЛЧ дивіться LIVE в HD разом з OLL.TV!