Пропонуємо вам провести час за переглядом цікавого фільму на Divan.TV!


Вій (2014) фэнтезі, триллер, пригоди

Початок XVIII століття. Картограф Джонатан Грін потрапляє в загублене село. Народ, який живе тут, вірить, що зможе вберегтися від нечисті, не розуміючи, що вона вже давно оселилася в душах і тільки чекає випадку, щоб вирватися назовні. Навіть у страшному сні вчений-матеріаліст не припускав, що тут йому уготована зустріч із вірним слугою диявола.

Район №9 (2009) фантастика, триллер

Більше 20 років тому інопланетяни встановили перший контакт із Землею. Люди були готові до всього - від ворожого вторгнення до неймовірного технологічного прориву. Ні того, ні іншого не сталося. Прибульці виявилися біженцями зі своєї власної планети, і поки світова спільнота вирішувала, що з ними робити далі, для них був організований тимчасовий табір в південноафриканському Районі N9.

 

Стежки (2013) драма, пригоди, біографія

Юна Робін вирішує самотужки перетнути Австралію. В дорозі її супроводжують лише собака та чотири верблюда. Журнал «National Geographic», зацікавившись її проектом, пропонує дівчині писати дорожні нотатки і дає в супровід фотографа.

Анна Кареніна (2012) драма, мелодрама

Зустрічаючи матір, яка приїхала з Петербурга, молодий блискучий офіцер граф Вронський знайомиться з дружиною впливового петербурзького чиновника Анною Кареніною. Вогонь пристрасті спалахує миттєво, але їх любов шокує вище суспільство. У світі, де правлять забобони і стереотипи, їй доведеться зробити воістину непростий вибір між сім'єю і всепоглинаючою пристрастю ...

Кохання-зітхання 2 (2008) мелодрама, комедія

У сім'ї Андрія і Марини ростуть двійнята, Гліб та Світланка. Вранці вони прокинуться - Гліб і Свєта в батьківській спальні, Андрій і Марина - в дитячій. Поки «маленькі» Голубови вражатимуть однокласників і вчителів пізнаннями, їх «дорослі» діти ледь не поставлять хрест на кар'єрі батьків. Андрію і Марині світить дитячий будинок, а Свєті й Глібу - божевільний. Але Голубови не здаються!

Куда приводять мрії (1998) фэнтезі, драма

Після загибелі в автокатастрофі Кріс Нільсен знаходить безсмертя і намагається залишитися поруч зі своєю прекрасною, але смертною дружиною Енні. Але коли його збожеволівша від горя дружина кінчає життя самогубством, її проклинають і навічно виганяють в пекло. Кріс щосили намагається відшукати кохану, щоб завжди бути з нею ...

  

І ще понад 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV