Шерлок Холмс (2009) - трилер, детектив. Найкращий в історії сищик Шерлок Холмс разом зі своїм вірним соратником Ватсоном вступають в сутичку, що вимагає неабиякої фізичної та розумової підготовки, адже їх ворог представляє загрозу для всього Лондона. 

 

Троя (2004) - бойовик, історія. 1193 рік до нашої ери. Паріс вкрав прекрасну Олену, дружину царя Спарти Менелая. За честь Менелая вступає його брат - цар Агамемнон. Його армія на чолі з Ахіллесом підійшла до Трої і взяла місто в криваву облогу, що тривала довгих десять років ... Два світи воюватимуть за честь і владу. Тисячі помруть за славу. І за любов нація згорить дотла. 

 

Голодні ігри: І спалахне полум'я (2013) - пригоди, трилер. Зумівши вижити на безжальних Голодних іграх, Китнісс Евердін і Піт Мелларку повертаються додому. Але тепер вони в ще більшій небезпеці, тому що своєю відмовою грати за правилами на Арені кинули виклик Капітолію. Китнісс і Піт змушені знову вийти на Арену, де будуть змагатися з найсильнішими. Правила гри змінюються.

 

3 дні на вбиство (2014) - трилер, кримінал. Ітан Реннер один з кращих агентів. Незабаром він дізнається, що смертельно хворий. Секретна служба пропонує угоду в якій він повинен в найкоротші терміни знайти і вбити небезпечного торговця на прізвисько Вовк, а натомість отримує експериментальний препарат для продовження життя на кілька років.

 

Бий і кричи (2005) - комедія, сімейний. Довгі роки Філ Вестон намагався позбутися моралей свого деспотичного батька Бака. Філ тренує дитячу футбольну команду, в якій до того ж грає його 10-річний син. Команда впевнено виграє матч за матчем. Але незабаром з'ясовується, що їх головних суперників тренує ніхто інший як Бак. І тоді перемога на чемпіонаті стає справою честі для кожного з конкурентів ...

 

Адреналін (2006) - трилер, кримінал. Найманий вбивця Чев дізнається, що недоброзичливці отруїли його рідкісною китайською отрутою і отрута почне діяти негайно, як тільки пульс перестане битися нижче певної позначки ...

 

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV