Еверест, 2015, драма, пригоди, трилер. Досвідчений інструктор Роб Холл, зібравши групу з кращих альпіністів, збирається здійснити сходження на найвищу вершину планети. Всі ці люди сповнені мужності та відваги і вони не зупиняться ні перед чим, поки не піднімуться на вершину Евересту. Але навіть якщо ця гора підкориться їм, чи зможуть вони повернутися назад живими та неушкодженими?..

Робін Гуд, 2010, бойовик, драма, пригоди. Історія лучника армії Річарда Левине Серце, який бореться проти нормандських загарбників і стає легендарним героєм, відомим під ім'ям Робін Гуд.

Вибач за любов, 2014, драма, мелодрама. Спокійний представницький Алекс знайомиться з навіженою Ніккі. Незважаючи на те, що вони повні протилежності та постійно сваряться, Алекс і Ніккі починають зустрічатися. Але проблема не тільки у несхожих характерах, головна проблема у 20-річній різниці у віці - йому 37, а їй 17.

Сьомий син, 2014, фантастика. Розповідь у фільмі піде про хлопця, який, так вже вийшло, став сьомим сином сьомого сина. А тільки така людина може стати відьмаком. Але цього недостатньо, щоб назвати себе так - необхідно пройти масу тренувань, а також старанно вчитися. Адже головна зброя відьмака - це його розум. Хоч в народі їх не люблять, але хтось же повинен вбивати нечисть, зберігати землю від сил зла та робити всю брудну роботу? Юний Том Уорд спробує стати тим самим учнем відьмака.

Голодний кролик атакує, 2014, бойовик, драма, трилер. Фільм розповідає про чолвіка, дружина якого стає жертвою жорстокого злочину, і він вступає в таємну організацію месників...

Харві Бікс, 2015, мультсеріал. Історія неймовірною дружби Харві, Фі та Фу. І якщо сам Харві ніколи не порушує правил, то його приятелі, навпаки, ніяких правил не визнають. Дія нового шоу розгортається в магічному лісі, де й відбуваються відчайдушні пригоди пташки Харві та двох його найкращих друзів. Дружба між Харві, Фі та Фу тільки міцніє від серії до серії, і разом їм доведеться багато повеселитися.

Орелі Решка. Ювілейний сезон, 2016, мандрівки. «Орел і решка» - пізнавальна програма про подорожі. Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника: не обмеженого матеріально і тотально економного.

Ведучі на початку кожної програми підкидають монетку, щоб з'ясувати, хто з них летить із золотою кредитною карткою, а хто - зі 100 доларами. 

«Дніпро» - «Волинь», 2016, футбол. Футбол. Чемпіонат України 2015/2016: «Дніпро» - «Волинь».

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV