Страховик (2014) -  трилер, фантастика. 2044 рік. Після природної катастрофи населення Землі зменшилось до 21 мільйона чоловік. Більшу частину суші тепер займає радіоактивна пустеля, а вцілілі - ховаються в містах за високими стінами та штучними хмарами, які створені за допомогою роботів - Пілігримів. Роботи забезпечені захисним механізмом, який не дозволяє їм завдавати шкоди людям. Страховик Жак Вокал починає підозрювати, що роботи навчилися змінювати себе.

Турист (2010) - трилер, драма. Американський турист Френк приїжджає до Італії, щоб загоїти душевну рану. У Венеції він знайомиться з незвичайною жінкою на ім'я Еліза. Зранене серце, схоже, готове здатися новому коханню. Однак плани Френка та Елізи грубим чином порушує вир інтриг та небезпек.

Ріддік (2013) - трилер. Зраджений своїми тапокинутий вмирати на пустинній планеті, Ріддік бореться з хижаками за життя та стає сильнішим і небезпечнішим за себе колишнього. Відкривши на нього полювання, галактичні найманці виявляються пішаками в грандіозному плані помсти. З ворогами, що виникають на його шляху тоді, коли це потрібно самому Ріддіку, він починає похід в ім'я помсти.

 

Перекладачка (2005) - трилер. Перекладачка випадково дізнається про підготовку вбивства глави однієї африканської держави, який повинен днями відвідати Генеральну асамблею ООН. Намагаючись запобігти замаху, вона піддає своє життя смертельній небезпеці. І поки вона сама не стала жертвою, їй дуже потрібно, щоб хто-небудь їй повірив та допоміг ...

Емпайр Стейт (2012) - трилер, драма. У цьому трилері, заснованому на реальних подіях, мова піде про те, що сталося у 1982 році в Нью-Йорку при пограбуванні інкасаторських бронеавтомобілів, яке на той момент вважалися найбільшим у США.

Мисливець за головами (2010) - бойовик, комедія. Головний герой - Майло, колишній поліцейський, а тепер - мисливець за головами, що займається розшуком злочинців-утікачів. Він отримує завдання знайти та відправити до в'язниці журналістку Ніколь, яка втекла з-під застави. Іронія ситуації в тому, що Ніколь - колишня дружина Майло.

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV