Фокус (2014) - бойовик, драма. Історія про досвідченого шахрая, закоханого у дівчину, яка робить перші кроки на ниві нелегального відбирання коштів у громадян. Відносини стають для них проблемою, коли виявляється, що романтика заважає їх нечесному бізнесу.

Кухар на колесах (2014) - драма, комедія. Сюжет фільму розгортається навколо шеф-кухаря Карла Каспера, який втратив роботу у відомому ресторані Лос-Анджелеса. Карл вирішує відкрити свою закусочну на колесах, щоб відшукати втрачене кулінарне натхнення та попутно налагодити відносини із сім'єю.

Голгофа (2013) - драма. Отець Джеймс - католицький священик в невеликому провінційному містечку - слухає покаяння, на якому вірянин повідомляє йому, що протягом багатьох років піддавався сексуальному насильству з боку нині покійного священнослужителя.

Парафіянин ділиться з Джеймсом своїми роздумами про те, що на загибель поганого священика ніхто і не зверне уваги, тоді як вбивство хорошого може змусити суспільство задуматися. З цими словами він дає святому отцю тиждень на те, щоб привести до ладу справи, після чого Джеймс буде убитий.

 

Божевільний Макс: Дорога люті (2015) - бойовик, фантастика. Переслідуваний примарами неспокійного минулого, Макс впевнений, що найкращий спосіб вижити - поневірятися на самоті. Незважаючи на це, він приєднується до бунтівників, що тікають через всю пустелю на бойовий фурі, під проводом воєначальника Фуріоси.

Розлючений воєначальник кидає всі свої сили на погоню за повстанцями, ступаючи на дорогу війни - дорогу люті.

Пані покоївка (2002) - драма. Одного разу, прибираючи номер багатої пані, Маріса побачила брючний костюм - білий, розкішний та шалено дорогий. Спокуса виявилася занадто великою, і вона наважилася приміряти вбрання. Молодий мільйонер Крістофер Маршалл побачив її і закохався.  А у дівчини не вистачило духу відразу сказати, що вона всього лише покоївка ...

Земля алігаторів (2013) - трилер. Дві конкуруючі сім'ї зі штату Луїзіана виявляють новий вид особливо небезпечних та агресивних алігаторів. Їм доводиться відкласти в сторону свою ворожнечу для того, щоб перемогти рептилій.

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV