Гра на виживання, 2014, трилер

Корпоративна акула та його бідний молодий гід зіграють в найнебезпечнішу гру під час полювання в пустелі Мохаве...

Наввипередки з Маверіками, 2012, драма

Серфінг - спорт королів. Не кожен зможе впоратися з величезними хвилями біля узбережжя Каліфорнії. Їх називають Маверіками, вони досягають 25 метрів у висоту. Хессон не раз підкорював стихію, але не розкрив свого секрету нікому. Він дав обіцянку коханій жінці - більше не ризикувати життям. Але сміливість юного Джея підкупила Хессона. Чи зможуть вони, дивлячись смерті в обличчя, утриматися на гребені хвилі?

Найближчий друг, 2012, драма, мелодрама, комедія 

Історія обертається навколо жінки Бет, яка одного зимового дня неподалік від автостради рятує пошарпану собаку. Оскільки чоловік героїні Джозеф постійно відсутній у своїх справах і вона змушена весь час проводити на самоті, між нею та домашнім вихованцем швидко встановлюються теплі відносини.

Під час поїздки в їхній заміський будинок на весілля дочки, чоловік втрачає собаку, після чого вражена тим, що сталося, Бет вмовляє залишилися гостей допомогти їй з пошуками. Люди розбиваються на групи та з натхненням беруться за справу, яка виявляється для них то комічною, то болісною, а іноді й дуже емоційною...

Гарфілд 2: Історія двох кішечок, 2006, комедія

Улюбленець всієї Америки кіт Гарфілд перетинає океан з метою піднести сюрприз своєму господареві Джону Арбаклу, який відправився до Лондона, щоб зробити пропозицію своїй коханій, ветеринару Ліз Уїлсон. Опинившись в Англії, Гарфілд випадково міняється місцями зі своїм двійником - котом Принцом, що належить королівській сім'ї.

Надздібності в світі тварин, 3 серія, 2011, пізнавальний серіал

Третя серія присвячена тваринам, що володіє унікальною силою виживання. Вони - найнеприступніші форми життя на землі, які володіють неймовірними способами порятунку від хижаків. Ми зустрінемося з восьминогом, справжнім перевертнем, і з саламандрою, яка може заново відрощувати втрачені кінцівки. Потім відправимося у тропічний ліс Сурінаму, щоб побачити, як електричний вугор використовує свою здатність генерувати електрику.

Ніко 2,2012, мультсеріал

Нові пригоди веселого та відважного оленяти Ніко, що мріє, як і його легендарний батько, стати літаючим оленем в упряжці Санта-Клауса. Все починається напередодні Різдва. Разом зі своїми друзями, білкою Джуліусом, ласкою Вілмою і зведеним братиком Джонні, Ніко з нетерпінням чекає на Санту. Але той знову потрапляє в неймовірну історію. Невже діти залишаться без подарунків?

Орел та Решка(20.06), 2016, розважальне шоу

Ведучі на початку кожної програми підкидають монетку, щоб з'ясувати, хто з них летить із золотою кредитною карткою, а хто - зі 100 доларами. Звичайно той з ведучих, хто волею монетки отримує золоту кредитку, куштує всі принади країни по повній програмі - до його послуг розкішні готелі, ресторани, ексклюзивні розваги, відпочинок, дорогий шопінг, закриті вечірки, зустрічі з місцевими зірками.

Бокс. Давид Лем'є— Глен Тапіа, 2016, боксерський поєдинок

Бокс. Бій за звання чемпіона Північної Америки за версією WBO NABO у середній вазі: Давид Лем'є - Глен Тапіа.

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV