В час глобалізації інтернету і впровадження інтернет-технологій підключення інтернету в Старокостянтинові набуває такого ж важливого значення, що і забезпечення населення стабільним доступом в великому обласному або значимому промисловому місті України.

Невеликі населені пункти, такі як Старокостянтинів, сьогодні активно розвиваються, рівень життя в них зростає. Не останню роль в цьому відіграють можливості IT-сфери та використання Всесвітньої мережі для роботи, навчання, спілкування, зв'язку, торгівлі, оплати рахунків, пошуку відповідей на питання, що цікавлять тощо

Підключення інтернету Старокостянтинів сьогодні ставить одним з пріоритетних завдань, які допоможуть розвиватися як самому місту, так і сільській місцевості навколо нього. Місія компанії ФРІНЕТ- одного з найбільших провайдерів України, сприяти цьому розвитку і підвищенню комфорту життя населення міста і всього Старокостянтинівського району.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Старокостянтинів

 

ФРІНЕТ - провідний інтернет провайдер Старокостянтинова, що заслужив довіру тисяч абонентів у місті і районі. Організація не просто підключає домашній інтернет, а прагне вдосконалюватися і покращувати якість послуг:

  • Навіть у віддалені куточки міста, в приватний сектор і сільську місцевість прокладаються оптоволоконні лінії, щоб кожен будинок мав можливість користуватися швидкісним доступом.

  • ФРІНЕТ забезпечує належне обслуговування ліній і обладнання, а також цілодобову техпідтримку всіх абонентів.

  • Компанія бере на себе всі клопоти, пов'язані з підключенням нового абонента та забезпеченням йому доступу до мережі - кабель, роутери і таке інше.

  • Доступна послуга цифрового ТБ - достатньо залишити заявку і провести кабельне телебачення в Старокостянтинові, що можна зробити одразу же при замовленні підключення інтернету.

  • Розроблено різні пакети мультимедіа-послуг, щоб кожен зміг обрати оптимальне за потребами, вартістюі і можливостями рішення.

  • Залишити заявку максимально просто - достатньо зв'язатися з оператором за допомогою телефону або сайту, вона буде оброблена і виконана протягом доби.

 

Тарифні плани для фізичних осіб в приватному секторі м. Старокостянтинів:

Тариф

"Free 30"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Абонплата
110 грн.
130 грн.топ продажів
220 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у багатоквартирних будинках м. Старокостянтинів:

Тариф

"Free 20"

"Free 40"

"Free 70"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 20 Мбіт/сдо 40 Мбіт/сдо 70 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
Абонплата65 грн.
77 грн.
99 грн.
120 грн.
 

Інтернет в приватний сектор міста Старокостянтинів

 

ФРІНЕТ - єдиний інтернет провайдер Старокостянтинова, який інвестує в розвиток мережі в приватному секторі і сільській місцевості, не концентруючись виключно на густонаселених районах з багатоповерховою забудовою.

Не кожна компанія погодиться за свій рахунок тягнути кабель на великі відстані в місцевість з приватними будинками. Адже набагато простіше підвести кабель до багатоквартирного будинку, після чого підключати квартири.

Однак сьогодні інтернет в приватний сектор міста Старокостянтинів провести і підключити стало простим і доступним завданням для більшості власників власних будинків. Їм не  потрібно переплачувати за дорогий супутниковий інтернет. Підключити інтернет в Старокостянтинові приватний сектор можна буквально на першу вимогу, звернувшись до ФРІНЕТ - і вже фактично все готово, залишилося тільки оформити заявку, назвавши адресу і обравши цікавий пакет послуг. При цьому гарантована висока швидкість, стабільність сигналу і доступна вартість.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Старокостянтинові

 

Послуга доступу до ресурсів Всесвітньої павутини, а також кабельне телебачення міста Старокостянтинів з оператором ФРІНЕТ стають доступними і вигідними. Провайдер не тільки забезпечив гідний рівень якості обслуговування, але й прагне до вдосконалення, включно до забезпечення максимально комфортних умов для абонентів. Не потрібно турбуватися про покупку необхідного домашнього обладнання - маршрутизатор, ТВ-приставку для кабельного телебачення, адже все це можна придбати у провайдера. Детальна консультація надається за телефоном.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?