В час глобалізації інтернету і впровадження інтернет-технологій підключення інтернету в Старокостянтинові набуває такого ж важливого значення, що і забезпечення населення стабільним доступом в великому обласному або значимому промисловому місті України.

Невеликі населені пункти, такі як Старокостянтинів, сьогодні активно розвиваються, рівень життя в них зростає. Не останню роль в цьому відіграють можливості IT-сфери та використання Всесвітньої мережі для роботи, навчання, спілкування, зв'язку, торгівлі, оплати рахунків, пошуку відповідей на питання, що цікавлять тощо

Підключення інтернету Старокостянтинів сьогодні ставить одним з пріоритетних завдань, які допоможуть розвиватися як самому місту, так і сільській місцевості навколо нього. Місія компанії ФРІНЕТ- одного з найбільших провайдерів України, сприяти цьому розвитку і підвищенню комфорту життя населення міста і всього Старокостянтинівського району.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Старокостянтинів

 

ФРІНЕТ - провідний інтернет провайдер Старокостянтинова, що заслужив довіру тисяч абонентів у місті і районі. Організація не просто підключає домашній інтернет, а прагне вдосконалюватися і покращувати якість послуг:

  • Навіть у віддалені куточки міста, в приватний сектор і сільську місцевість прокладаються оптоволоконні лінії, щоб кожен будинок мав можливість користуватися швидкісним доступом.

  • ФРІНЕТ забезпечує належне обслуговування ліній і обладнання, а також цілодобову техпідтримку всіх абонентів.

  • Компанія бере на себе всі клопоти, пов'язані з підключенням нового абонента та забезпеченням йому доступу до мережі - кабель, роутери і таке інше.

  • Доступна послуга цифрового ТБ - достатньо залишити заявку і провести кабельне телебачення в Старокостянтинові, що можна зробити одразу же при замовленні підключення інтернету.

  • Розроблено різні пакети мультимедіа-послуг, щоб кожен зміг обрати оптимальне за потребами, вартістюі і можливостями рішення.

  • Залишити заявку максимально просто - достатньо зв'язатися з оператором за допомогою телефону або сайту, вона буде оброблена і виконана протягом доби.

 

Тарифні плани для фізичних осіб в приватному секторі м. Старокостянтинів:

Тариф

"Free 30"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість World до 30 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Абонплата
110 грн.
130 грн.топ продажів
220 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у багатоквартирних будинках м. Старокостянтинів:

Тариф

"Free 20"

"Free 40"

"Free 70"

"Free 100"

Швидкість World до 20 Мбіт/с до 40 Мбіт/с до 70 Мбіт/с  до 100 Мбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с  до 100 Мбіт/с  до 100 Мбіт/с
Абонплата 65 грн.
77 грн.
99 грн.
120 грн.
 

Інтернет в приватний сектор міста Старокостянтинів

 

ФРІНЕТ - єдиний інтернет провайдер Старокостянтинова, який інвестує в розвиток мережі в приватному секторі і сільській місцевості, не концентруючись виключно на густонаселених районах з багатоповерховою забудовою.

Не кожна компанія погодиться за свій рахунок тягнути кабель на великі відстані в місцевість з приватними будинками. Адже набагато простіше підвести кабель до багатоквартирного будинку, після чого підключати квартири.

Однак сьогодні інтернет в приватний сектор міста Старокостянтинів провести і підключити стало простим і доступним завданням для більшості власників власних будинків. Їм не  потрібно переплачувати за дорогий супутниковий інтернет. Підключити інтернет в Старокостянтинові приватний сектор можна буквально на першу вимогу, звернувшись до ФРІНЕТ - і вже фактично все готово, залишилося тільки оформити заявку, назвавши адресу і обравши цікавий пакет послуг. При цьому гарантована висока швидкість, стабільність сигналу і доступна вартість.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Старокостянтинові

 

Послуга доступу до ресурсів Всесвітньої павутини, а також кабельне телебачення міста Старокостянтинів з оператором ФРІНЕТ стають доступними і вигідними. Провайдер не тільки забезпечив гідний рівень якості обслуговування, але й прагне до вдосконалення, включно до забезпечення максимально комфортних умов для абонентів. Не потрібно турбуватися про покупку необхідного домашнього обладнання - маршрутизатор, ТВ-приставку для кабельного телебачення, адже все це можна придбати у провайдера. Детальна консультація надається за телефоном.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Вітаємо зі святом

Вітаємо зі святом

З Днем Конституції України

УВАГА! Остерігайтесь шахраїв!

УВАГА! Остерігайтесь шахраїв!

Останнім часом в мережі Інтернет...

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

"ФРІНЕТ" - більш ніж Інтернет!