Сучасний Інтернет-оператор в Івано-Франківську, компанія " ФРІНЕТ" реалізує одну з головних потреб сучасної людини - потребу в стабільному і надійному Інтернет-з'єднанні. Вибираючи постачальника Інтернет-послуг, вибирайте по-справжньому надійну, перевірену фірму. Оператор " ФРІНЕТ" відмінно зарекомендував себе серед жителів України завдяки бездоганній якості послуг і високому професіоналізму.

Завдяки стабільній роботі мережі, високій швидкості і вигідній вартості послуг, "ФРІНЕТ" постійно входить до числа провідних Інтернет-операторів в країні. Компанія безпосередньо співпрацює з фірмами, що виробляють мережеве обладнання і забезпечують роботу глобальної мережі. Професійна команда  оперативно і сумлінно проводить роботи по підключенню в Івано-Франківську.

У будь-який час ви можете звернутися в компанію, щоб дізнатися про тарифи і поставити питання, які вас зацікавлять.

Чому варто стати абонентом " ФРІНЕТ"

  • Надійна мережа в Івано-Франківську дозволяє компанії " ФРІНЕТ" підключати абонентів в день звернення, не витрачаючи зайвого часу. Ви можете у будь-який час дізнатися, чи входить ваш будинок в зону покриття, і залишити заявку на підключення.
  • У роботі використовується сучасне високотехнологічне обладнання, випущене лідерами ринку : ZTE, Cisco і іншими. Завдяки цьому, стабільність з'єднання і пропускна спроможність не падають навіть під час пікового навантаження на мережу: уранці, увечері, у вихідні дні.
  • Тарифи у Інтернет-оператора " ФРІНЕТ" вигідніше, ніж у будь-якого іншого. До того ж абонентам не треба купувати додаткове обладнання. Для клієнтів діє програма лояльності, регулярно надаються знижки. Ніхто інший в Івано-Франківську не запропонує вам таку ж високу якість Інтернет-з'єднання при таких же вигідних і доступних цінах.