Шановні абоненти ФРІНЕТ! Спеціально для Вас ми додали новий тариф, який поєднує високошвидкісний доступ до Інтернету і відкриває підписку "Кіно і ТБ: Оптимальна" від MEGOGO. Дивіться більше 110 популярних телеканалів і 6500 фільмів без реклами на будь-якому пристрої у вашій домашній мережі: на комп'ютері, Smart TV, смартфонах і планшетах.

ТАРИФИ

  Швидкість доступу до Українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Щомісячна абонентська плата (з ПДВ)
Для багатоквартирних будинків до 100 Мбит/с до 20 Мбит/с 85 грн./міс. на перші 6 місяців, вартість тарифу з 7 - го місяця - 110 грн./мiс.
Для приватного сектора до 100 Мбит/с до 20 Мбит/с 130 грн./міс. на перші 6 місяців, вартість тарифу з 7 - го місяця 160 грн.

ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

З MEGOGO вам і вашій родині завжди буде що подивитися. Без додаткових пристроїв отримаєте доступ до тисяч фільмів, серіалів і мультфільмів від новинок до кінокласики, а також більш до 110 телеканалам, в тому числі інтерактивним фільмові HD-каналів MEGOGO. І ніяка реклама не буде заважати вашій перегляду.

Детальні умови описані в офіційному регламенті.