17 грудня 2015 року до мережі компанії "ФРІНЕТ" (ТМ "Оз") в місті Коростишеві підключився 2000-й абонент. Ним стала Моргунова Оксана Василівна. Вона розповіла нам, що вибір Інтернет-оператора на користь компанії "ФРІНЕТ" не був випадковим: "Я обрала "ФРІНЕТ" за рекомендацією друзів - шанобливе ставлення, оперативна робота співробітників, гарна якість послуги - те, що потрібно кожному користувачу. А коли мені передзвонили і повідомили, що я стала 2000-м абонентом, я дуже зраділа - це був перший виграш в моєму житті! Раджу усім, хто ще не став абонентом  "ФРІНЕТ",  обов'язково підключитися до мережі і отримувати якісні послуги".

Начальник Коростишівського ЦОА Олег Борисович Бохан привітав ювілейного абонента і вручив сертифікат на користування послугою доступу до мережі Інтернет за 1грн. упродовж 12 -ти місяців.

Вітаємо Оксану Василівну та бажаємо приємного користування послугами.

Компанія «ФРІНЕТ» (ТМ «Оз») входить у десятку лідерів українських операторів з надання послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет.  Компанія постійно развивається, розширюючи своє покриття на території України. Вже близько 115 тисяч абонентів користуються незмінно якісною послугою. Окрім доступу до мережі Інтернет, компанія «ФРІНЕТ» надає широкий спектр додаткових сервісів.

Дізнатися більше про послуги компанії «ФРІНЕТ» (ТМ «Оз») та їх підключення можна на сайті www.o3.ua,  на сторінках Фейсбук і Вконтакті, за телефонами або в офісах компанії.