1. За умови разового поповнення рахунку абонент має можливість отримати знижку на абонентську плату тарифного плану, залежно від внесеної суми авансового платежу і свого абонентського стажу (період користування послугами ТОВ «ФРІНЕТ» з моменту укладення договору):

Абонентський стажвід 1 до 3 років / 13 міс. до 36 міс.від 3 років до 5 років / 37 міс. до 60 міс.більше 5 років / 61 міс.

Аванс

Знижка

Період надання скидки

від 3 до 4 абонентських плат

25%

1 місяць

2 місяці

місяці

від 5 до 9 абонентських плат

60%

1 місяць

місяці

місяці

10 і більше  абонентських плат

99%

1 місяць

місяці

місяці

Наприклад: абонент, який користується послугами компанії 4 роки, при поповненні рахунку у розмірі 3-х абонентських плат отримає знижку 25% на абонентську плату свого тарифного плану на період 2 місяці.

2. Зміна тарифних планів для тих, хто є абонентом ТОВ «ФРІНЕТ» більше 1 року і не має заборгованості, здійснюється безкоштовно, включаючи зміну на тарифні плани з меншою абонентською платою. Умова не поширюється на акційні тарифні плани. 

3. В рамках «Програми лояльності» доступна послуга «FreeDay», яка дозволяє отримати доступ до зарубіжного сегменту мережі Інтернет без обмежень швидкості (до 100 Мбіт/с) певну кількість днів протягом календарного місяця. Кількість таких днів на місяць визначається абонентським стажем:

Абонентський стаж

Кількість днів без обмеження швидкості

від 1  до 3 років

1

від 3 до 5 років

3

більше 5 років

5

Наприклад: абонент, який користується послугами компанії 4 роки, може отримувати доступ до зарубіжного сегменту мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с протягом трьох днів на місяць. 

  • Дізнатися свій абонентський стаж можна в «Особистому кабінеті».
  • Всі умови даної програми обробляються білінговою системою компанії автоматично (включаючи надання знижки при внесенні авансових платежів на зазначені суми). При бажанні отримати додаткову інформацію, прохання звертатися у відділи продажу компанії.
  • Умови програми лояльності не поширюються на тарифні пакети бездротового доступу Wi-Fi у м. Житомирі, а також пакети для юридичних осіб, VIP абонентів та Co-location.
  • Знижки, надані з різних акціях, не сумуються. У разі одночасної участі в декількох акціях надається одна найбільша знижка.