1. Цільова група проведення акції

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти) які з 01 грудня 2016 року звернулися до Черняхівського ЦОА ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатися послугою доступу до Інтернету та не підпадають під Винятки (Розділ 3) цього Регламенту.

2. Суть акції

2.1. Для нових абонентів – фізичних осіб, що проживають у багатоквартирних будинках та обрали зазначені далі тарифні плани,

Тариф

"Free 20"

"Free 25"

"Free 30"

Швидкість World до 20 Мбіт/с до 25 Мбіт/с до 30 Мбіт/с
Швидкість UA до 20 Мбіт/с до 25 Мбіт/с до 30 Мбіт/с
Абонплата 75 грн.
90 грн.
120 грн.
  ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.
ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.
ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

додатково вводиться спеціальна акційна пропозиція, що передбачає користування акційним тарифним планом протягом 6 (шести) місяців зі знижкою 99,9999% (в порівнянні з діючими тарифними планами). Знижка нараховується за кожний другий місяць з моменту підключення протягом одного календарного року з дати підключення.

2.2. Вартість підключення до мережі Оператора для абонентів, що здійснюють підключення за умовами вказаної акції  становить 1 грн. з ПДВ з внесенням авансового платежу в розмірі однієї абонентної плати згідно обраного тарифного плану.

2.3. Мінімальний строк дії обраного тарифного плану становить 12 (дванадцять) місяців. Після закінчення терміну користування послугами на акційних умовах абоненти, що підключились за умовами акції, переводяться на стандартні тарифні плани з тарифікацією на загальних умовах.

3. Винятки

3.1. Абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.3. Умови акції не розповсюджуються на абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців. 

* Під користуванням послугою Інтернет безабонплати розуміється користування зі знижкою 99,9999%.