РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «WiFi за 1грн»

 

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1.  Потенційні користувачі (нові абоненти), які мешкають у багатоквартирних будинках міста Києва, що входять до зони покриття Дарницького ЦОА і Деснянського ЦОА ТОВ «ФРІНЕТ» та з 03 грудня 2018 року звернулись для того, щоб скористатися послугою доступу до мережі Інтернет та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3).

 

2. СУТЬ АКЦІЇ

2.1 Потенційні користувачі, що вказані у Розділі 1, які обрали зазначені далі тарифні плани, можуть скористатися послугою із встановлення та налагодження одного Wi-Fi роутера (обладнання Оператора) за спеціальною акційною ціною - 1 (одна) грн. (з ПДВ) за місцем надання телекомунікаційних послуг, визначеним умовами договору з абонентом;

Перелік тарифних планів, що беруть участь в акції:

Швидкість доступу до українського сегменту мережі Інтернет

Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет

Щомісячна абонентська плата, грн. (з ПДВ)

до 100 Мбіт/с

до 100 Мбіт/с

150 грн.

 

-  у кожному випадку, встановлення та налагодження телекомунікаційного обладнання абоненту згідно із умовами вказаних тарифних планів, Оператор має право на свій вибір визначити виробника, модель та технічні характеристики телекомунікаційного обладнання (Wi-Fi роутера) відповідно до переліку телекомунікаційного обладнання, затвердженого наказом Оператора.

-   вартість підключення до мережі Інтернет складає 100 грн. з ПДВ.

- абонент не має права відмовитись від Публічного договору про надання телекомунікаційних послуг (надалі – «Договір») раніше ніж 3 місяців після дати підключення до мережі ТОВ «ФРІНЕТ». У випадку тимчасового припинення надання послуг за ініціативою абонента, в межах строку встановленого цим пунктом, строк дії зобов’язання, продовжується на весь строк, протягом якого надання послуг було припинено.

2.2 Термін дії акції – до 31.01.2019 року включно.

 

3. ВИНЯТКИ 

3.1.    Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору. 

3.2.    Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці. 

3.3.   Умови акції не розповсюджуються на потенційних користувачів які на момент звернення в центр обслуговування абонентів за два місяці до цього були абонентами ТОВ «ФРІНЕТ».