Замовити дзвінок
Регламент акції «Підключення за 1 грн.»

РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «Підключення за 1 грн.»

 

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти) – фізичні особи, які з 18 вересня 2017 р. до 31 серпня 2018 р. звернулися до перелічених нижче центрів обслуговування абонентів ТОВ «ФРІНЕТ» з метою підключення до мережі Інтернет та не підпадають під Винятки, відповідно до Розділу 3 цього Регламенту.

2. СУТЬ АКЦІЇ 

2.1.  Акція «Підключення за 1 грн.» дійсна для фізичних осіб, які мешкають в приватному  секторі, що входять до зони покриття Криворізького ЦОА.

2.2. Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на слідуючі безлімітні тарифні плани:

Тарифні плани Криворізького ЦОА

«Free 50»

«Free 100»

2.3. Вартість підключення до мережі ТОВ «ФРІНЕТ» для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції «Підключення  за 1 грн.», становить 1 грн. з ПДВ.

2.4. Всі матеріали та обладнання є власністю ТОВ «ФРІНЕТ» і надаються абоненту в оренду на  строк користування послугою, але не менше ніж  12 (дванадцять) місяців.

3. ВИНЯТКИ

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи  та фізичні особи-підприємці.

3.3. Умови акції не розповсюджуються на потенційних користувачів, які на момент звернення в центр обслуговування абонентів за шість місяців до цього були абонентами ТОВ «ФРІНЕТ».