Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Лісовий масив

Лісовий масив

Стабільний і надійний доступ до глобальної мережі необхідний і співробітникам великої бізнес-організації, і громадянам у їх повсякденному житті. Інтернет робить спілкування простіше, дозволяє миттєво зв'язуватися з друзями, близькими, колегами по роботі. Багато організації, залишившись без зв'язку, зазнають серйозних збитків. Тому, підключаючи інтернет на Лісовому масиві, варто віддати перевагу надійному постачальнику послуг.

«ФРІНЕТ» забезпечує стабільну роботу мережі і зручні умови. Вже багато років поспіль компанія  обслуговує абонентів у Києві та інших містах України, стабільно займаючи верхні рядки у рейтингах. Щоб забезпечити абонентам комфортне та продуктивне користування глобальною мережею, закуповується обладнання провідних виробників і використовуються сучасні волоконно-оптичні лінії зв'язку.

Якщо будинок вже входить в зону охоплення «ФРІНЕТ», установлення точки доступу буде проведено протягом одного робочого дня. Зателефонуйте, щоб уточнити терміни!

Плюси звернення до Інтернет-оператора «ФРІНЕТ»

Необмежені можливості

  • Абонентами можуть бути як громадяни, так і організації. Бізнес-абонентам компанія готова запропонувати індивідуальні умови, розробити персональний пакет послуг, надати в оренду канал зв'язку.

Професійний сервіс

  • Звертаючись до «ФРІНЕТ»,  ви можете замовити як встановлення точки доступу, так і антивірусний захист, підключити сучасне інтерактивне телебачення та скористатися іншими послугами. Технічна підтримка цілодобово консультує абонентів і відповідає на запитання.

Демократичні розцінки

  • Багаторічна робота на телекомунікаційному ринку і активна співпраця з партнерами дозволяє компанії встановлювати для абонентів найбільш вигідні розцінки.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб в багатоквартирних будинках

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)
до 100 Мбіт/с до 20 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 85 грн.* 42.5 грн.* 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 100 грн.* 50 грн.* 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 125 грн. * 62.5 грн. * 1 грн.
* Детальні умови акції вказані в офіційному регламенті.
 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: http://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Тарифи та послуги для клієнтів «ФРІНЕТ»

«ФРІНЕТ»  цінує  інтереси абонентів. Фахівці компанії проведуть роботи протягом одного робочого дня. Якщо вам потрібно налаштувати корпоративну мережу, ви також можете замовити розробку та реалізацію такого проекту.

Абоненти «ФРІНЕТ» отримують цілодобовий доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с.

Вам не доведеться оплачувати роботи з прокладання комунікацій або купувати додаткове обладнання. Також у вартість послуг вже включено користування розважальними ресурсами: онлайн-кінотеатром, інтернет-радіо.

Карта покриття

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
Лісовий масив

Стабільний зв'язок у будь-який час

Якщо ви хочете, щоб доступ до мережі Інтернет вам забезпечила компанія «ФРІНЕТ» - надійний та популярний  провайдер на Лісовому масиві, зателефонуйте або заповніть заявку в режимі онлайн.