Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Бортничі

Широкосмуговий Інтернет у Бортничах на сьогодні - це життєва необхідність. Власникам бізнесу та працівникам підприємств він допомагає вирішувати ділові питання, а приватним абонентам — організовувати корисне та цікаве дозвілля.

Вже кілька років поспіль компанія «ФРІНЕТ» обслуговує Київ та інші міста України, надаючи якісні послуги доступу до мережі Інтернет організаціям і громадянам у різних районах, зокрема у Бортничах. Мережа компанії працює стабільно і передає інформацію з високою швидкістю, працівники технічної підтримки завжди готові відповісти на питання, а Інтернет-з'єднання надійно захищено.

Вже зараз ви можете звернутися в компанію «ФРІНЕТ», щоб замовити підключення для дому, квартири або офісу.

Переваги підключення до компанії «ФРІНЕТ»

Високотехнологічне оснащення

  • Спеціалісти компанії  відстежують оновлення лінійок продукції і використовують новітнє обладнання, виготовлене провідними фірмами в IT-сфері. Завдяки цьому забезпечується надійна і стабільна робота мережі.

Цілодобова технічна підтримка

  • Технічні фахівці в будь-який час доби відповідають на запитання абонентів та слідкують за станом обладнання, що виключає будь-які збої і неполадки в роботі.

Вигідні тарифи

  • «ФРІНЕТ» пропонує послуги максимальної якості за мінімальними розцінками. В комплект послуг включено надання доступу до розважальних порталів. Для корпоративних клієнтів менеджер компанії підбере пакет послуг індивідуально, виходячи з запитів бізнесу.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб в багатоквартирних будинках

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)
до 100 Мбіт/с до 20 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 85 грн. 42.5 грн. 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 100 грн. 50 грн. 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 125 грн. 62.5 грн. 1 грн.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: http://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Додаткові вигоди для абонентів «ФРІНЕТ»

Послуги «ФРІНЕТ» — це висока якість і демократичні розцінки для громадян і організацій. Підключення здійснюється без закупівлі додаткового обладнання. Фахівці компанії проведуть всі роботи по підключенню, налаштують роутер для роботи у потрібному режимі, протестують стабільність Інтернет-з'єднання.

Процес підключення до мережі компанії детально узгоджується з замовником. Ніякі інші провайдери в Бортничах не зрівняються з компанією «ФРІНЕТ» за якістю надання послуг, ціновою доступностю тарифів і професіоналізмом при виконанні робіт.

Карта покриття

Підключитися до інтернету
Бортничі

Хочете не відставати від технічного прогресу і користуватися усіма перевагами сучасного високошвидкісного Інтернету? Немає нічого простіше! Зателефонуйте в компанію «ФРІНЕТ» або заповніть заявку онлайн вже зараз.