Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Севілья – Шахтар, вирішальний матч півфіналу ЛЄ

Повернутися до списку

У першому поєдинку у Львові обидві команди показали злагоджену і продуману гру в атаці. В першому таймі рахунок впевнено відкрила Севілья, далі ініціативу перехопила українська команда, відправивши у ворота суперника два голи. В кінці другого тайму гірники помилилися в захисті та пропустили другий м'яч.

Результативна нічия залишила шанси на вихід у фінал обом суперникам. Севільї важливо якісно зіграти в обороні і не пропустити. Тим більше виїзні голи та фактор домашнього поля дають іспанцям перевагу. А ось Шахтарю потрібно забивати, забивати і не пропускати голи. Завдання, здавалося б, звичне. Ось тільки Севілья відмінно грає у контратаці, а мова йде про вихід у фінал Ліги Європи.

Для глядачів високі ставки та мотивовані суперники – запорука видовищного футболу. Вмикайте пряму трансляцію поєдинку на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» о 21:55 на телеканалі «Футбол 1» і вболівайте за перемогу української команди!