Ліга Чемпіонів: зустрічі грандів у чвертьфіналі

Реал Мадрид - Атлетіко. Початок трансляції о 21:30

Монако - Ювентус. Початок трансляції о 21:30

Чемпіонат Англії, 26 квітня.

Арсенал - Челсі. Початок трансляції о17: 55

Для повторного поєдинку за вихід у півфінал зустрінуться На стадіоні Сантьяго Бернабеу гранди іспанського футболу Реал Мадрид і Атлетіко. Прийдешній матч є вирішальним у цьому протистоянні, оскільки в першу зустріч команди розійшлися з безгольовим миром. Після десяти безпрограшних матчів на домашньому полі, у матчі-відповіді 1/8 Ліги Реал поступився перемогою німецькому клубу Шальке. У свою чергу  Атлетіко,  фіналіст минулої Ліги Чемпіонів, у чвертьфінал потрапив завдяки перемозі над іншим німецьким клубом, Байєром, в серії пенальті.

На даний момент Реал Мадрид очолює рейтинг УЄФА 2014-2015, в той час як Атлетіко знаходиться лише на почесному п'ятому місці. Враховуючи результати попередніх ігор команд, якщо повторна зустріч скінчиться нульовою нічиєю і додаткові 30 хвилин також пройдуть безрезультатно, у Атлетіко є всі шанси вийти в півфінал, реалізувавши післяматчеві пенальті.

Цього ж дня матч-відповідь з Монако зіграє дворазовий Чемпіон Європи, Ювентус. З мінімальним розривом, 1: 0 на користь італійців, пройшла перша зустріч команд у чвертьфіналі. Це був перший поєдинок клубів з часів Ліги Чемпіонів 1998 року. Для французів ця гра вкрай важлива. Після фінального поєдинку в турнірі 2003 \ 2004, команда Монако вперше зайшла так далеко. З іншого боку, Ювентус також вже більше десяти років не проходив у півфінал. Більш того, Ювентус виграв всі десять матчів, коли-небудь зіграних проти французьких команд на стадії плей-офф. Чи виявиться достатньо такої історії зустрічей з французами, щоб знову обіграти Монако, але вже на їх рідному стадіоні, та вийти у півфінал?

Дивіться обидва матчі Ліги Чемпіонів в HD якості і вболівайте за перемогу улюблених команд разом з OLL.TV.

Одночасно з Лігою Чемпіонів тривають відбіркові тури Англійскьої Прем'єр Ліги, одного з найпопулярніших футбольних турнірів у світі. 26 квітня відбудеться поєдинок англійських грандів Арсенал-Челсі. Професійний рівень обіцяє шанувальникам обох команд висококласну і видовищну гру.