Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Євро-2016: Португалія – Вельс, 1/2 фіналу

Повернутися до списку

Сьогодні на полі «Стад де Люм'єр» зустрінуться збірні Вельсу та Португалії. Пряма трансляція з Ліона почнеться о 21:50. Вмикайте в розділі «Футбол» і насолоджуйтесь поєдинком Чемпіонату Європи з функцією TV-пауза прямого ефіру.

ПIДКЛЮЧАЙСЯ ДО OLL.TV

Вперше потрапившив півфінал, Валлійці стали не меншою сенсацієючемпіонату, ніж команда з Ісландії. Вельс першим вийшов із групи, а потім забезпечив собі вихід до чвертьфіналу, обігравши один з найсильніших захистів Євро-2016 – Північну Ірландію. У чверть фіналі «Дракони» несподівано для всіх обійшли фаворитів турніру, збірну Бельгії, з упевненимрахунком 3:1.

А ось для Португалії це вже 6-й вихід в фіналісти Чемпіонату Європи і 5-й раз поспіль з 1996 року. В цьому розіграші команда Кріштіану Роналдо вийшла в півфінал, якось не особливодемонструючи гідну гру. Групові поєдинки португальці провели внічию, в першому матчі плей-офф обійшли Хорватію під кінець овертайму, а непереможних поляків переграли лише в серії післяматчевих пенальті.

Чи покажуть підопічні Рікарду Сантуша справжній футбол сьогодні або знову зведуть гру до пенальті? І чи дозволять їм це горді та рішучі валлійці?

Євро-2016: Німеччина – Франція, 21:50, LIVE

Поєдинок між країною-господаркою Чемпіонату Європи 2016 і поточним Чемпіоном світу з футболу відбудеться на стадіоні «Марсель». Хочете дивитися пряму трансляцію в HD? Підключайте додатковий тарифний план «Футбол» прямо зараз і насолоджуйтеся кожною деталлю вирішальних матчів Євро-2106.

У чвертьфіналі збірна Франції з зусиллями, але впевнено обійшла збірну Ісландії з рахунком 5:2, у той час як німці ледь-ледь переграли Італію в серії післяматчевих пенальті. Втім, робити однозначні прогнози в цьому розіграші не доводиться – своїх уболівальників дивують як мастодонти на зразок Португалії, так і новачки на кшталт Уельсу й Ісландії. За словами великого Лева, у протистоянні з його командою французи ажніякне фаворити. Адже в півфіналі не має значення чиє поле або у кого більше травм. Це буде «протистояння розуму».

Чи готові вболівати за перемогу одного з претендентів на титул Чемпіона Європи? Вмикайте пряму трансляцію о 21:50 – час дивитися великий футбол!