Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

 

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що в рамках проведеної компанією політики з впровадження інноваційних послуг і сервісів з 4 жовтня 2010 року стало можливим підключення до мережі «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») на швидкості 1 Гбіт/с для абонентів у Києві.

Застосування технології Gigabit Ethernet дозволяє організувати підключення до мережі компанії на швидкості до 1 Гбіт/с, а також отримати доступ до Українського сегменту мережі Інтернет на швидкості 200 або 300 Мбіт/с, що на сьогоднішній день дозволить задовольнити потреби навіть найвимогливіших користувачів - завантажувати HD-відео, музику високої якості, а також дивитися онлайн трансляції тепер можна ще комфортніше і швидше в кілька разів.

На даний момент доступні два пакети з додатковим збільшенням швидкості доступу до сегмента UA-IX:
Пакет «UA-IX +100 Мбіт/с» із щомісячною абонентською платою у розмірі 100 грн. (з ПДВ)

Пакет «UA-IX +200 Мбіт/с» із щомісячною абонентською платою у розмірі 180 грн. (з ПДВ)

Підключення одного із зазначених додаткових пакетів дозволить збільшити сумарну швидкість доступу до UA-IX з поточних 100 Мбіт/с до 200 або 300 Мбіт/с в залежності від Вашого вибору. Розмір абонентської плати за додатковий пакет розширення швидкості буде додано до абонентської плати Вашого поточного тарифного плану. Наприклад, при замовленні пакету «UA-IX +200 Мбіт/с» абонентом тарифного плану "Безлімітний 10 Мбіт/с - 120 грн." сумарна щомісячна абонентська плата складе 120+180 = 300 грн. , а сумарна швидкість доступу до UA-IX складе до 300 Мбіт/с.

Звертаємо Вашу увагу на те, що за надання на обладнанні «ФРІНЕТ» порту 1 Гбіт/с з абонента стягується разова оплата в розмірі 150 грн. (з ПДВ).

Для підключення до мережі на швидкості 1 Гбіт/с необхідна мережева карта з підтримкою Gigabit Ethernet. В окремих випадках може знадобитися повторне прокладання кабелю, оплачувана за стандартними тарифами сервісного талона.

На поточний момент послуга доступна для більшості абонентів в місті Києві. Доступність підключення на швидкості 1 Гбіт/с за конкретною адресою уточнюйте у відділі продажів компанії за телефоном 593-39-29 або e-mail sales@o3.ua