Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Івано-Франківськ

Інтернет в Івано-Франківську

Сучасний Інтернет-оператор в Івано-Франківську, компанія " ФРІНЕТ" реалізує одну з головних потреб сучасної людини - потребу в стабільному і надійному Інтернет-з'єднанні. Вибираючи постачальника Інтернет-послуг, вибирайте по-справжньому надійну, перевірену фірму. Оператор " ФРІНЕТ" відмінно зарекомендував себе серед жителів України завдяки бездоганній якості послуг і високому професіоналізму.

Завдяки стабільній роботі мережі, високій швидкості і вигідній вартості послуг, "ФРІНЕТ" постійно входить до числа провідних Інтернет-операторів в країні. Компанія безпосередньо співпрацює з фірмами, що виробляють мережеве обладнання і забезпечують роботу глобальної мережі. Професійна команда  оперативно і сумлінно проводить роботи по підключенню в Івано-Франківську.

У будь-який час ви можете звернутися в компанію, щоб дізнатися про тарифи і поставити питання, які вас зацікавлять.

Чому варто стати абонентом " ФРІНЕТ"

  • Надійна мережа в Івано-Франківську дозволяє компанії " ФРІНЕТ" підключати абонентів в день звернення, не витрачаючи зайвого часу. Ви можете у будь-який час дізнатися, чи входить ваш будинок в зону покриття, і залишити заявку на підключення.
  • У роботі використовується сучасне високотехнологічне обладнання, випущене лідерами ринку : ZTE, Cisco і іншими. Завдяки цьому, стабільність з'єднання і пропускна спроможність не падають навіть під час пікового навантаження на мережу: уранці, увечері, у вихідні дні.
  • Тарифи у Інтернет-оператора " ФРІНЕТ" вигідніше, ніж у будь-якого іншого. До того ж абонентам не треба купувати додаткове обладнання. Для клієнтів діє програма лояльності, регулярно надаються знижки. Ніхто інший в Івано-Франківську не запропонує вам таку ж високу якість Інтернет-з'єднання при таких же вигідних і доступних цінах.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб в багатоквартирних будинках

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)
до 100 Мбіт/с до 15 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 60 грн.  30 грн. * 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 40 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 80 грн.  40 грн. * 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 70 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 100 грн.  50 грн. * 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 120 грн. 60 грн. * 1 грн.
замовити підключення
* Детальні умови акції вказані в офіційному регламенті.
 

Інтернет-оператор " ФРІНЕТ" надає надійні послуги доступу до глобальної мережі

Зверніться в компанію, щоб підключити високошвидкісний доступ до глобальної мережі. Додатково надаються захист від вірусів і спаму, послуги цифрового ТБ і так далі.

Майстри компанії завжди готові розповісти вам про повний асортимент послуг, проконсультувати, дати рекомендацію, допомогти з усуненням технічних неполадок, встановити і налаштувати обладнання. Служба технічної підтримки працює цілодобово, колл-центр оперативно обробляє заявки, що поступають.

Карта покриття

Підключитись до інтернету
Івано-Франківськ

У будь-який час ви можете подзвонити фахівцям компанії, щоб вибрати оптимальний тариф, дізнатися про подробиці надання послуг і замовити роботи по підключенню. Швидкий і стабільний Інтернет в Івано-Франківську тепер можливий. Зверніться в компанію " ФРІНЕТ" вже зараз!