Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
 

 

РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «Бонус за підключення» 

1.   ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові Абоненти), у приватному секторі, які в період з 01 лютого 2016 року звернулись до  ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатись послугою доступу до мережі Інтернет, та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3). 

2.   СУТЬ АКЦІЇ 

2.1. Для потенційного користувача, що вказаний у Розділі 1, в період проведення акції передбачено нарахування 300 бонусів на окремих бонусний рахунок.

2.2. Один бонус дорівнює 1 грн. та може бути використаний на оплату основних та додаткових послуг ТОВ «ФРІНЕТ» шляхом встановлення знижки в розмірі використовуваних бонусів. Нарахування бонусів не є доходом для абонентів. Бонуси не конвертуються в грошові кошти та не підлягають поверненню в грошовому вигляді. 

3. ВИНЯТКИ 

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору. 

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи, фізичні особи-підприємці, абоненти м. Житомир, м. Черняхів, м. Шепетівка, м. Староконстантинів,  приватного сектору с. Марківці, с. Рудьківка, с. Ярославка, с. Вороньки, ст. Басань, с. Рози Люксембург, с. Червоний  Под, с. Трудолюбовка, с. Водяне, с. Свистунова.

3.3. Умови акції не розповсюджуються на Абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців. 

Послуги та можливості

Послуги та можливості

від 0,55 грн/день

Тільки чистий інтернет-контент

у пакеті Dr.Web Преміум;

Дізнатися подробиці

Покриття

Покриття
123 тис. 75000
Задоволених клієнтів  Підключених будинків
Дізнатися подробиці